Filmy BHP

Dlaczego film BHP?

1. Film BHP upraszcza i skraca szkolenie 
2. Film BHP nie męczy się
3. Film BHP bezpiecznie pokazuje strefy niebezpieczne czy chronione
4. Film BHP oszczędza aparat mowy szkoleniowca.
5. Film BHP pokazuje konkretne czynności obrazowo
6. Film BHP jest powtarzalny; nie myli się 
7. Film BHP może „mówić” w wielu językach.
8. Film BHP „pracuje” także po południu oraz w weekendy.
9. Film BHP oszczędza pieniądze Firmy 
10. Film BHP ma charakter prestiżowy i wizerunkowy

Film BHP

Produkcja filmów BHP to nasza specjalność. W każdej firmie zagrożenia i niebezpieczeństwa są inne, w każdym zakładzie obowiązują specyficzne procedury czy środki bezpieczeństwa. Dlatego filmy BHP o tematyce ogólnej - nie sprawdzają się w stu procentach. My przygotujemy dla Twojej firmy szkoleniowy film BHP; zrealizowany dokładnie według Twoich potrzeb, dostosowany do obowiązujących w Twojej firmie środków bezpieczeństa i o panujących w Twojej firmie zagrożeniach.

Dzięki filmowi będziesz mógł szybko, skutecznie i dokładnie poinformować swoich gości, kontrachentów, nowych pracowników - o zasadach BHP i procedurach. Jeśli w Twojej firmie obowiązuje PN N 18001 lub wdrażane są wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa - film BHP jest idelanym rozwiązaniem. Z naszych usłuch skorzystały już takie firmy jak Volkswagen Poznań, ArcelorMittal, Kaufland Polska, Mondi Europe czy Zakłady Tłuszczowe w Kruszwicy.

Film instruktażowy

Wdrożenie nowego produktu wymaga przekazania wiedzy często setkom osób, wdrożenie certyfikatu - to także spora dawka wiedzy, która angażuje mnóstwo sił i środków. Dzięki filmom szkoleniowym zrealizowanym na terenie firmy lub przy użyciu produktów firmy - można obniżyć koszt szkoleń. Filmy szkoleniowe przydatne są szczególnie wówczas, gdy codziennie trzeba przekazać te same informacje - np. wycieczkom albo kierowcom czy gościom wjeżdżającym na teren firmy.

Film szkoleniowy - produktowy

Użycie produktu lub urządzenia - wymaga wiedzy. Bardzo często klient końcowy, odbiorca lub fachowiec nie zawsze uzywa produktu zgodnie z intrukcją obsługi lub z instrukcją stosowania. Rozwiązaniem jest film produktowy, który w sposób prosty, klarowny i przede wszystkim skuteczny pokazuje "krok po kroku" zastosowanie produtu lub sposób użycia urządzenia.

Szkolenia stanowiskowe

To specyficzna odmiana realizacji szkoleniowych. Tam, gdzie konieczne są standardy, wdrożone dobre praktyki  - koneczna jest powtarzalność - można zastosować filmowe szkolenie stanowiskowe. To rozwiązanie utrwala dobre praktyki i zachowania podczas produkcji. 

Przykładowe realizacje
Twinings - film szkoleniowy BHP dla gości

Film szkoleniowy dla Twinings Polska

Kórnik promo video

Więcej filmów na vimeo.com/filmax

Concierge Club Fabryka Formy Leander Świat Franka